Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczne odkrycie w bloku

Ciało mężczyzny znaleźli strażacy w mieszkaniu w bloku przy Alei Legionów, naprzeciwko Parku Ludowego w Łomży. Zostali wezwani, bo sąsiedzi zgłaszali, że na klatce schodowej wyczuwalny jest zapach gazu.

Strażacy na miejsce zostali wezwani w sobotę około godziny 19.30. Potwierdzili, że na klatce schodowej wyczuwalny był gaz. Po wejściu do jednego mieszkań okazało się, że tu odkręcony jest gaz. W tym samym mieszkaniu strażacy odnaleźli także martwego mężczyznę. 
Na miejsce wezwano także pogotowie ratunkowe i policję. Lekarz potwierdził zgon mężczyzny. Dokładną przyczynę śmierci zapewne określi sekcja zwłok, a policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę