Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Trzeci w plebiscycie

Główne zdjęcie
Emilian Kudyba

Dr Emilian Kudyba, działacz społeczny z Łomży, zajął trzecie miejsce w kategorii samorządność i społeczność lokalna plebiscytu „OSOBOWOŚĆ ROKU 2018”. Wygrał Rafał Rudnicki, wiceprezydent Białegostoku.

Plebiscyt zorganizowały wspólnie dwa największe dzienniki województwa podlaskiego „Gazetę Współczesną” i „Kurier Poranny”, które mają tego samego wydawcę i redaktora naczelnego.  Dr Emilian Kudyba, to były zastępca powiatowego lekarza weterynarii w Łomży i międzynarodowy autorytet do spraw higieny żywności. W Łomży mieszka od niemal 40 lat i angażuje się w działania społeczne i kulturalne. 
- Kapituła doceniła mój wkład w życie lokalnej społeczności, a w szczególności działania na rzecz rozwoju międzynarodowej współpracy w dziedzinie weterynarii oraz za działalność społeczną – cieszył się po otrzymaniu nominacji do nagrody „OSOBOWOŚĆ ROKU 2018”.
W piątek wieczorem w Muzeum Podlaskim w Białymstoku wyłoniono zwycięzców. Dr Emilian Kudyba zajął trzecie miejsce. W kategorii „samorządność i społeczność lokalna” plebiscyt wygrał Rafał Rudnicki, wiceprezydent Białegostoku, drugie miejsce zajęła Izabela Randzio, kierownik CIS z powiatu grajewskiego, a trzeci był Emilian Kudyba, działacz społeczny z Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę