Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nowe utrudnienia na Zawadzkiej

W piątkowe południe drogowcy wyłączyli z ruchu jeden pas ruchu ul. Zawadzkiej prowadzący w kierunku ul. Sikorskiego, w okolicy zjazdu do Galerii Veneda. Utrudnienia w ruchu w tej części miasta magą potrwać nawet pięć miesięcy. Związane jest to z przebudową skrzyżowania, aby umożliwić wjazd do budowanego po drugiej stronie ul. Zawadzkiej nowego centrum handlowego.

Od kilku dni na poboczu ulicy trwały prace związane z rozbiórką chodników, a teraz drogowcy weszli także na jezdnię wyłączając z ruchu kilkaset metrów środkowego pasa jezdni prowadzącej w kierunku skrzyżowania z ul. gen. Władysława Sikorskiego. Związane jest to z przebudową skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej, które dziś umożliwiają wjazd do Galerii Veneda w ten sposób, aby można było wjechać także do powstającego obiektu handlowego po drugiej stronie ulicy. Zgodnie z zapowiedziani pracowników Urzędu Miejskiego utrudnienia w ruchu na tym odcinku ul. Zawadzkiej mogą potrwać do końca lipca. 
W związku z tymi pracami tymczasowo przeniesiono przystanek autobusowy, który teraz umiejscowiono na jezdni na wysokości stacji pali Orlen. 

Ograniczenia w przepustowości ul. Zawadzkiej w pobliżu skrzyżowania z ul. Sikorskiego szczególnie dotkliwie odczuwalne będą w czasie porannego szczytu ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę