Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Auto dachowało na Sikorskiego. Prowadził je młody kierowca.

Kierowca, który wczoraj wieczorem doprowadził do dachowania auta na ul. Gen. Władysława Sikorskiego w Łomży to młody człowiek, który prawo jazdy miał od czterech miesięcy. Mimo, że po zdarzeniu został zabrany do szpitala nie odniósł większych obrażeń. Zdaniem policjantów jechał zbyt szybko i dlatego na łuku wypadł z drogi.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę około godz. 20.30. Kierowca BMW jadąc od Piątnicy przez most mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” na pierwszym łuku na ul. gen. Władysława Sikorskiego w Łomży stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi taranując barierki ochronne, słup oświetleniowy i ostatecznie doprowadzając do dachowania samochód. Na miejsce natychmiast wysłano wszystkie służby ratunkowe – pogotowie, straż pożarną i policje. Choć kierowca mocno rozbitego BMW został zabrany do szpitala, to okazało się, że nic groźnego mu się nie stało. Policjanci zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję drogową. Kierowca BMW został uznany jej sprawcą. Według policjantów nie dostosował prędkości do warunków na jezdni. Został za to ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Policjanci podają, że to młody, 19-letni mężczyzna – mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który prawo jazdy otrzymał raptem cztery miesiące temu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę