Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dyrektor kluczowego Departemantu

Główne zdjęcie
Wicemarszałek Marek Olbryś i Zbigniew Piotrowski dyrektor Departamentu Infrastruktury i Transportu w Urzędzie Marszałkowskim (fot. wrotapodlasia.pl)

Zbigniew Piotrowski z Łomży został dyrektorem Departamentu Infrastruktury i Transportu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Były zastępca wójta gminy Piątnica wygrał otwarty i konkurencyjny konkurs na wolne stanowisko. Prace rozpoczął w tym tygodniu.

Zbigniew Piotrowski ma 52 lata. Z wykształcenia jest doktorem nauk ekonomicznych. Ukończył Katolicki Uniwersytet Lubelski o specjalności rynki i instytucje finansowe. W Łomży jest osobą znaną. Był prezesem Agencji Rozwoju Regionalnego w Łomży, prezesem  Łomżyńskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych, rektorem Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży, dyrektorem Sądu Rejonowego w Zambrowie, a w ostatnich latach pełnił funkcję zastępcy wójta w Piątnicy.

W poniedziałek marszałek województwa Artur Kosicki podpisał informacje o wynikach naboru  na dyrektora Departamentu Infrastruktury i Transportu w Urzędzie Marszałkowskim ogłaszając, że konkurs wygrał Zbigniew Piotrowski z Łomży.  Departament Infrastruktury i Transportu to jeden z kluczowych wydziałów w Urzędzie Marszałkowskim, który przyporządkowany jest wicemarszałkowi Markowi Olbrysiowi z Łomży.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę