Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczny koniec wakacji na drogach

Dwie osoby zabite ponad 30 rannych – to tragiczny bilans ostatniego weekendu wakacji na drogach województwa podlaskiego. Przez trzy ostatnie dni wydarzyło się 14 wypadków drogowych. Wyjątkowo tragicznie na drogach było w niedzielę. Mimo, że pogoda nie utrudniała jazdy doszło do 7 wypadków w których rannych zostało aż 20 osób, a jedna zginęła. Dla porównania dzień wcześniej w czterech wypadkach drogowych rannych zostało 5 osób. Policjanci podkreślają, że tradycyjnie najważniejszymi przyczynami drogowych tragedii są brawura i nadmierna prędkość.

Często zdarza się także, że wypadki powodują osoby kierujące pojazdami pod wpływem alkoholu. Takich kierowców niestety wciąż jest bardzo dużo. Przez ostatnie trzy dni policjanci z województwa podlaskiego zatrzymali ponad 80 osób jadących na dwóch gazach.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę