Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Pijany nie mógł zaparkować... na oczach policjanta

Ponad 1,3 promila alkoholu miał w sobie 57-letni mieszkaniec Łomży, którzy wczoraj miał problemy z prawidłowym zaparkowaniem audi. Mężczyzna kilkakrotnie „ustawiał” samochód, po czym uderzył zderzakiem w sąsiednie auto i sobie poszedł. Wpadł bo wszystko widział policjant wracający po pracy do domu.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży – policjant, który pracuje jako zastępca oficera dyżurnego Komendy – po chwili od zdarzenia zatrzymał mężczyznę pytając go czy widział, że uderzył w sąsiednie auto, ale ten miał odpowiedzieć, że nie i pójść sobie dalej. W trakcie krótkiej rozmowy policjant wyczuł ziejącą od mężczyzny woń alkoholu więc ponownie go zatrzymał i przedstawił się, a wtedy mężczyzna zaczął uciekać. Szybko został zatrzymany przez policjanta, który poprosił o pomoc przypadkowego przechodnia i na miejsce wezwał patrol policji, któremu go przekazał. Okazało się, że zatrzymanym był 57-letni mieszkaniec Łomży, a badanie wykazało, że w organizmie ma ponad 1,3 promila alkoholu. Brulińska podkreśla, że policjanci od razu zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a sprawa zostanie przekazana do sądu. 
W tym roku policjanci w Łomży i okolicy zatrzymali już 26 pijanych kierujących, którzy popełnili przestępstwo, czyli prowadzili pojazd mając w organizmie co najmniej 0,5 promila alkoholu. 

Tylko wczoraj na terenie województwa podlaskiego zatrzymano 6 nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą był rowerzysta zatrzymany wieczorem w Rogienicach Wielkich koło Małego Płocka. Mężczyzna jechał mając aż 3,4 promila alkoholu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę