Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Złodziej roweru z „lufką”

Policja poinformowała o zatrzymaniu pierwszego w tym roku złodzieja rowerów. Jednoślad został szybko odzyskany, a 24-latek, który go zabrał, przed sądem będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających. Gdy policjanci go zatrzymali odpalał szklaną „lufkę”, a w ręku trzymał torebkę z marihuaną.

Policja podaje, że skradziony w piątkowe przedpołudnie rower o wartości 1000 zł został zwrócony właścicielowi. Podejrzany o jego kradzież 24-latek noc z piątku na sobotę spędził w policyjnej izbie dla osób zatrzymany po czym usłyszał zarzuty kradzieży i posiadania środków odurzających. Sprawa trafi do sądu.

Przy okazji policjanci przypominają, że zbliżająca się wiosna sprawia, ze coraz więcej osób zaczyna korzystać z rowerów. Aby zapobiegać utracie jednośladu, warto go odpowiednio zabezpieczyć. W tym celu należy zastosować różnego rodzaju zapięcia techniczne. Trzeba również unikać sytuacji, w której rower będzie pozostawiony bez odpowiedniej ochrony, np. klatki schodowe czy okolice sklepów. Policjanci dodatkowo zachęcają do oznakowania swoich jednośladów. Można to zrobić w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży - budynek przy ul. Partyzantów 48B. W tym celu należy skontaktować się z Wydziałem Prewencji - 86-474 12 80 / 86-474 13 00.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę