Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wietrznie

Do południa bez prądu mogą być mieszkańcy kilku gmin okolicznych. W nocy silny wiatr uszkodził linie energetyczne m.in. na terenie gmin: Radziłów, Szczuczyn, czy Zambrów. Energetycy usuwają awarie, ale potrwa to jeszcze kilak godzin. Tymczasem synoptycy ostrzegają, że dość silny wiatr o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, a w porywach miejscami od 60 km/h do 80 km/h, utrzyma się do wieczora.

Poza wiatrem z kierunków zachodnich na dziś dla województwa podlaskiego synoptycy zapowiadają zachmurzenie duże z lokalnymi większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C. Na krańcach południowo-zachodnich możliwe krótkotrwałe, słabe burze, w całym regionie przelotne opady deszczu, a wieczorem na Suwalszczyźnie także deszczu ze śniegiem.

W nocy przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem, na północy regionu słabe, przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -2°C na północy do 2°C na południu województwa. Wiatr umiarkowany i dość silny, początkowo w porywach do 60 km/h, po północy stopniowo słabnący do słabego, zachodni i północno-zachodni.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę