Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pędził przez Rydzewo, stracił prawo jazdy

Główne zdjęcie
Policja podaje, że kontrole prędkości w Rydzewie odbywają się po zgłoszeniach problemu przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Miał jechać z prędkością 50km/h, a jechał 112 km/h. Przed południem policjanci zatrzymali kierowcę Hondy CRX, który bardzo szybko usiłował przejechać przez Rydzewo na drodze krajowej nr 61. Teraz przez trzy miesiące nie będzie wcale jeździł, bo na tyle zostanie mu zatrzymane prawo jazdy.

Szybkim kierowcą okazał się 36-letni mieszkaniec Ostrołęki. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że poza zatrzymaniem mu prawa jazdy policjanci ukarali go także mandatem karnym wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi.
Nadmierna prędkość jest główną przyczyną groźnych w skutkach wypadków drogowych. Dodatkowo policjanci podają, że przejazd przez Rydzewo jest bardzo często oznaczany na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako miejsce, gdzie kierowcy często przekraczają dozwoloną prędkość. We wtorek zatrzymano tu 65-latka, który pędził mercedesem  z prędkością 116 km/h. Jemu także od razu policjanci zatrzymali prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie nałożyli mandat karny w wysokości 400 zł i dołożyli 10 punktów karnych.

zobacz: Droga przez Rydzewo będzie remontowana

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę