Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Rozpoczęto nowy rok katechetyczny w Diecezji Łomżyńskiej

Katecheci z Diecezji Łomżyńskiej wzięli dziś udział w uroczystej inauguracji nowego roku katechetycznego. W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży uczestniczyli we mszy świętej, której przewodniczył Ksiądz Biskup Stanisław Stefanek. Po mszy księża, osoby zakonne oraz katecheci świeccy wysłuchali wykładu Ks. prof. dr hab. Romana Murawskiego z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Była to prezentacja wydanego w tym roku Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego.


Po wykładzie katecheci zapoznali się z ofertą kursów Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli na nowy rok katechetyczny. Na koniec odmówili modlitwę Anioł Pański i zostali pobłogosławieni przez biskupa Stanisława Stefanka.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę