Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ewakuacja Hotelu „Gromada”

Po alarmie bombowym został ewakuowany hotel „Gromada” (dawny Polonez) w Łomży. Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe. Do administratora obiektu wpłynął e-mail z informacją o podłożonej bombie. O godzinie 13. policjanci zakończyli akcję - bomby nie było.

Służby informacje o zdarzeniu otrzymały po godzinie 11. Natychmiast na miejsce wysłano jednostki straży pożarnej, policji, pogotowia. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje, że o ewakuacji hotelu zdecydował zarządca obiektu. Ewakuowano 63 osoby - godzi i pracowników hotelu. Nikomu nic się nie stało. Policjanci przeszukali wszystkie pomieszczenia hotelu. Jak poinformowała Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży - o godzinie 13. zakonczyły się działania policjanctów. Niczego nie odnaleziono.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę