Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wandalizm na Sybiraków

Główne zdjęcie
Ul. Sybiraków

„Poszukiwany baran, który w nocy z soboty na niedzielę umyślnie, bez żadnej przyczyny uszkodził kilka aut stojących przy ul. Sybiraków” - napisał jeden z użytkowników forum 4lomza.pl. Policja potwierdza, że do uszkodzenia kilku aut doszło. Miały wybite szyby, uszkodzone lusterka czy porysowaną karoserię. Sprawca lub sprawcy uszkodzili także drzwi w pobliskim sklepie. Policjanci, podobnie jak użytkownik forum, proszą mieszkańców o pomoc w ustaleniu wandali. - „Pamiętaj, że w następny weekend baran może trafić na Twoje auto...”- pisze użytkownik forum.

Do zdarzenia doszło nocą z soboty na niedzielę, według ustaleń policji pomiędzy godziną 1. a 3. w nocy. Szczegóły ustaleń kryminalnych póki co nie są podawane. Według użytkownika forum 4lomza.pl, który poinformował o zdarzeniu sprawca miał zostać nagrany przez monitoring

- Policjanci prowadzą intensywne czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz zatrzymania sprawcy bądź sprawców – mówi  Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży.

Policjanci proszą wszystkich, którzy mają wiedzą o zdarzeniu, bądź w godzinach pomiędzy 1.00 a 3.00 w nocy z soboty na niedzielę zauważyli coś niepokojącego w rejonie ul. Sybiraków o kontakt z Komendą Policji pod numera alarmowy 112.

Policjanci apelują również o sąsiedzką czujność zwłaszcza w nocy.

- Zwracajmy uwagę na to co dzieje się wokół nas. Nie bójmy się zadzwonić po policję jeżeli zauważymy jakieś podejrzanie zachowujące się osoby w pobliżu parkingów czy posesji zwłaszcza wieczorami i w nocy. Każdy taki sygnał będzie sprawdzony przez policyjny patrol - mówi Ewelina Szlesińska zapewniając, że taka sąsiedzka czujność i pomoc skutecznie odstraszają złodziei i wandali. 

zobacz: UWAGA! Baran poszukiwany! - forum ogólne 4lomza.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę