Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Zapaliło się... w śmieciarce

Nietypową akcję gaśniczą prowadzili w poniedziałkowe przedpołudnie strażacy z Łomży i Jedwabnego. W śmieciarce jadącej drogą z Jedwabnego do Łomży zapaliły się przewożone śmieci.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 11 w okolicach wsi Janczewko pomiędzy Kownatami a Janczewem. Gdy kierowca dostrzegł dym wydobywający się ze śmieciarki zjechał z na polną drogę i wyrzucił tam całą zawartość śmieciarki. To, jak mówią ratownicy, była najlepsza z możliwych decyzji. Dzięki temu kierowca uratował przed spaleniem ciężarówkę, ale także umożliwił wezwanym na miejsce strażakom szybkie ugaszenie pożaru. W akcję zaangażowani zostali strażacy zawodowcy z Łomży i ochotnicy z Jedwabnego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę