Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Ubezpieczenie telefonu – o czym warto pamiętać.

Wychodzące naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów towarzystwa ubezpieczeniowe zaczęły prowadzać do swojej oferty ubezpieczenie na smartfony. Zobacz, o czym warto pamiętać decydując się na ubezpieczenie telefonu.

Jeszcze do niedawna rynek dobrowolnych ubezpieczeń nie cieszył się zbytnią popularnością. Znaczna cześć społeczeństwa poprzestawała na rozwiązaniu, jakim jest obowiązkowe ubezpieczenie OC samochodu. Nic w tym dziwnego, w końcu wiele osób uparcie twierdziło, że jakakolwiek polisa ubezpieczeniowa to strata czasu i pieniędzy. Z czasem jednak przekonano się, że ubezpieczenia to coś, w co warto zainwestować. Ujrzenie w szerszym spektrum realiów dzisiejszego świata sprawiło, że ubezpieczenie życia i domu dla wielu stało się priorytetem. Z rozwojem technologii do ów priorytetów dołączyły także ubezpieczenia na smartfona.

Ubezpieczenie smartfona – dlaczego warto?

Choć współczesne technologie są sporym udogodnieniem w codziennym życiu, ich użytkowanie wiąże się ze swego rodzaju ryzykiem. Mowa tutaj o awaryjności i podatności na uszkodzenia zaawansowanych technologicznie lecz niestety kruchych i wysoce podatnych na czynniki mechaniczne sprzętów. Wiele osób na własnej skórze przekonało się, że pozornie niewiele znaczące uszkodzenie urządzenia elektronicznego może nieść za sobą niemałe koszty. Największy problem pojawia się wtedy, kiedy koszty naprawy przewyższają koszt zupełnie nowego, nieuszkodzonego urządzenia i wówczas naprawa dotychczas posiadanego przez nas telefonu okazuje się być nieopłacalna.

Na szczęście tej sytuacji możemy zapobiec. Jak to zrobić? Wystarczy już przy zakupie smartfona zdecydować się na ubezpieczenie na telefon, takie jak na przykład to, które można znaleźć pod adresem https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance . Jeśli naprawdę chcemy w przyszłości uniknąć przykrych i zarazem kosztownych niespodzianek, należy przestać postrzegać ubezpieczenia jako zbędny wydatek i dostrzec w nich inwestycję, której nie warto ignorować.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na telefon?

Zanim sięgniemy po pierwsze lepsze ubezpieczenie warto odpowiednio wcześniej określić swoje potrzeby i poznać realia współczesnego świata. Osoby niezaznajomione z nowinkami technologicznymi mogą wejść w ten link. Znajdziemy tam godne uwagi informacje o najnowszych smartfonach i dowiemy się między innymi, jakie wady i zalety ma dany gadżet elektroniczny. Kiedy poznamy plusy i minusy danego modelu telefonu oraz określimy swoje potrzeby będziemy wiedzieć, czy lepiej ubezpieczyć telefon od zalania, nieumyślnego upuszczenia, kradzieży czy zgubienia. Mając tę wiedzę śmiało możemy znaleźć dla siebie najlepsze ubezpieczenie na telefon. Najlepsze czyli takie, które dana firma ubezpieczeniowa skroiła na miarę naszych oczekiwań i potrzeb.

Ubezpieczenie na telefon – czy to wystarczy?

Oczywiście ubezpieczenie telefonu jest czymś, w co bez wątpienia warto zainwestować. Nie należy jednak zapominać o ochronie smartfona na własną rękę. Szkło na ekran, etui na telefon, przechowywanie telefonu w bezpiecznym miejscu to coś, co z pewnością zminimalizuje ryzyko wystąpienia zarówno teraz jak i w przyszłości przykrych niespodzianek.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę