Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek małego dziecka

Małe dziecko zostało potrącone na parkingu przy ul. Przykoszarowej. Do wypadku doszło podczas cofania auta. Samochód miał najechać na nóżkę dziecka. Po zdarzeniu zostało one przetransportowane do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Na razie nie są znane szczegóły zdarzenia. Policjaci potwierdzają, że otrzymali informację o takim zdarzeniu po godzinie 11.
- Na miejscu policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – mówi Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży potwierdzając jednocześnie, że dziecko zostało zabrane do szpitala w Białymstoku. W łomżyńskim szpitalu nie udziela się pomocy przy tego typu urazach dzieci.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę