Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Uwaga może być ślisko

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z białostockiego biura prognoz IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne przed oblodzeniami. Wieczorem temperatura powietrza w regionie ma spaść poniżej zera powodując zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po spodziewanych opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu.

Wydane przez synoptyka ostrzeżenie dotyczy m.in. Łomży i okolicznych powiatów: grajewskiego, kolneńskiego, łomżyński i zambrowskiego. Ważne jest dziś od godz. 18. do godz. 9. jutro. Synoptyk podaje, że temperatura minimalna nad ranem może wynieść około -8°C, a temperatura minimalna gruntu około -9°C.

Jutro w ciągu dnia zapowiadane jest zachmurzenie małe, a temperatura maksymalna do -1°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę