Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Muzycznie w bibliotece

Wielkimi krokami zbliża się nie tylko koniec roku, ale i koniec przedsięwzięć w nim podjętych. Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z/s w Podgórzu miała bardzo pracowity rok, między innymi realizowała zadanie ,,Orkiestra dęta na wynos - dla każdego”, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Strategicznym celem naszych działań było umożliwienie łatwiejszego dostępu do kultury oraz zniwelowanie barier kompetencyjnych w dostępie społeczności wiejskiej do kultury. Celem projektu było między innymi popularyzowanie aktywności muzycznej wśród dzieci, młodzieży, osób dorosłych, nauka gry na instrumentach muzycznych dętych oraz promocja uzdolnionych wykonawców. Projekt polegał na organizacji cyklu warsztatów edukacyjno-artystycznych, koncertów patriotyczno-okolicznościowych z udziałem orkiestry dętej z Podgórza dla lokalnej społeczności. Udział w warsztatach był bezpłatny i zgromadził 30 uczestników. Od czerwca trwały warsztaty muzyczne w kilku grupach dla dzieci w wieku 7-15 lat pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli ze Szkoły Muzycznej w Zambrowie i Łomży. Rezultaty pracy młodych artystów można będzie zobaczyć i usłyszeć na spotkaniu podsumowującym realizację zadania oraz na koncertach kolęd, które odbędą się w grudniu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę