Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca uderzył w kombajn

Do nietypowego wypadku drogowego doszło wczoraj wieczorem na drodze Stawiski – Szczuczyn. Około godziny 17.00 kierujący Oplem Vectra uderzył w kombajn zbożowy stojący na poboczu drogi. Co ciekawe po zderzeniu trzech mężczyzn jadących oplem mimo odniesionych ran wyszło z samochodu i zaczęło uciekać. Policjanci którzy przyjechali na miejsce zdarzenia podjęli pościg. Po kilkunastu minutach zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn. Poza tym, że byli ranni wszyscy trzej byli także pijani – podkreśla młodszy aspirant Jolanta Makarewicz z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie. Okazało się także, że kierujący oplem - 24 letni mieszkaniec pow. kolneńskiego - to recydywista. Prawo jazdy za jazdę po pijanemu na poczatku tego roku zabrał mu sąd. Miła je odzyskać dopiero w 2008 roku.

Wszyscy trzej pijani ranni w wypadku trafili do szpitala w Kolnie, ale po drodze nie obyło się bez incydentów. Kierujący oplem usiłował uciec także z karetki pogotowia wiozącej go do szpitala.

Za jazdę po pijanemu grozi nawet więzienie. Kierowca Vectry, który trafił w kombajn raczej tego nie uniknie, bo jest recydywistą. Za kratkami może spędzić nawet dwa lata.

Dodajmy, że tylko wczoraj na drogach województwa podlaskiego policjanci zatrzymali 32 nietrzeźwych kierujących pojazdami. W tym samym czasie doszło do 5 wypadków, w których 9 osób zostało rannych i 2 osoby zginęły.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę