Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na drodze do Kolna

Główne zdjęcie
fot. KPP Kolno

Młody chłopak zginął w wypadku drogowym do którego doszło około 6.30 w Rogienicach Wielkich na drodze krajowej nr 63 Łomża - Kolno. To jeden z pasażerów toyoty, która wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Kierowca samochodu i inny pasażer trafili do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą 30-latek na luku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu, uderzył w drzewo. W wyniku wypadku na miejscu zginął jeden z dwóch pasażerów. Na miejscu pracują służby, a droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Stawiski.

Foto: fot. KPP Kolno
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: fot. KPP Kolno

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę