Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policja szuka świadków.

Łomżyńska policja poszukuje świadków drogowego zajścia. Wczoraj około 13-30 na trasie Łomża-Zambrów w pobliżu miejscowości Stara Łomża Zosin doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 36-letni kierowca Volkswagena Transportera z nieustalonych przyczyn zaczął gwałtownie hamować, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Wskutek wypadku kierowca – mieszkaniec Zambrowa i dwoje pasażerów auta trafiło do szpitala.

Wg wersji kierowcy, sprawcą zdarzenia był inny kierujący, który w miejscu niedozwolonym wyprzedzał pojazdy. Jechał on z naprzeciwka zielonym Volkswagenem Transporterem, co zmusiło mieszkańca Zambrowa do hamowania – taka jest wersja poszkodowanego. Teraz policja chce ustalić, co faktycznie stało się na trasie Łomża-Zambrów. Osoby, które mogą pomóc ustalić fakty, proszone są o kontakt z łomżyńską policją pod numery telefonów: 216-12-70 lub 997.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę