Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Czytelnicy pomogli odnaleźć zaginionego mieszkańca Łomży

Dzięki Państwa szybkiej reakcji udało się odnaleźć zaginionego mieszkańca Łomży. Mężczyzna, który wczoraj zaginął na terenie miasta dziś został odnaleziony w jednej z miejscowości na ternie gminy Piątnica. Policja podaje, że mężczyzna cały i zdrowy trafił pod opiekę rodziny.

Już w kilkadziesiąt minut po publikacji informacji o zaginionym i jego zdjęcia na naszym portalu Czytelniczka zadzwoniła do dyżurnego policji i wskazała gdzie jest poszukiwany 64-latek.

Dziękujemy bardzo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę