Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Darmowe bonusy czyli to, co przyciąga najskuteczniej

W bukmacherce bonusy oferowane graczom są tym, co zaraz obok stawek kursów przyciąga klientów najbardziej. Oczywiście najkorzystniejsze są bonusy bez depozytu, jednak warto mieć na uwadze, że jeśli chodzi o wypłatę wygranej w takim przypadku bukmacher będzie wymagać od gracza wyższego obrotu.

 

Jeżeli zajrzymy do ofert legalnych bukmacherów, znajdziemy tam różnego rodzaju oferty bonusowe. Oprócz tego warto jest też śledzić serwisy publikujące materiały na temat bukmacherki. Można tam natrafić na ciekawe zestawienia legalnych bukmacherów z uwzględnieniem wielu kryteriów, a także informacje kto w danym czasie zyskał zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie usług w Sieci i kto w świetle polskiego prawa wciąż pozostaje nielegalny.

W artykułach przewijają się kody promocyjne oraz bonusowe, dzięki którym można otrzymać dodatkowe pieniądze lub darmowy obrót.

Bukmacher bez depozytu czyli u kogo gra się opłaca

Bonus na start bez depozytu jest świetną opcją zwłaszcza dla początkujących graczy, którzy chcieliby sprawdzić, na czym polega obstawianie zakładów i czy warto jest się tym zajmować.

Korzystając z tego typu promocji, nawet w przypadku przegranej nie tracisz nic ze swoich pieniędzy. Bukmacherzy oferują też tak zwane freebety, czyli darmowe środki za zakłady, które polegają na tym, że to buk wnosi stawkę, a cała wygrana netto - to jest powyżej wartości tej stawki - należy do gracza.

Kwoty, jakie wynosił bonus bez depozytu 2018, uległy drobnym zmianom u pewnych bukmacherów. W tym artykule skupimy się zatem na tegorocznych ofertach. Poniżej przedstawiamy kilka korzystnych ofert.

Bez depozytu bukmacher Totolotek

Totolotek oferuje bonus, który gracz otrzymuje dzięki specjalnemu kodowi promocyjnemu. Warto się za nim rozejrzeć, ponieważ różnica w kwocie, jaką otrzymujesz bez kodu a tej z kodem, jest znaczna.

Co prawda nie jest to bonus bez depozytu bez obrotu, jednak wciąż jest to ciekawa opcja, gdyż wymagany obrót jest niewielki. Wystarczy, że jednokrotnie obrócisz wartością bonusu oraz kursu minimalnego. Jeżeli gracz to osiągnie, bonus pojawi się na jego koncie w chwili, kiedy Totolotek podczas weryfikacji danych osobowych stwierdzi, że są zgodne ze skanem dowodu albo paszportu.

Jak to wygląda w Milenium, a jak w LV BET?

Po zarejestrowaniu się u bukmachera Milenium, możesz dostać freebet. Nie jest to w ścisłym słowa znaczeniu bonus bez depozytu, stanowi jednak wartą rozważenia opcję, jeżeli weźmiemy pod uwagę warunki, jakie należy spełnić, by został nam wypłacony.

Aby go otrzymać gracz powinien zagrać kupony o wartości kilkudziesięciu złotych. Tutaj też do wypłaty bonusu wystarczy jednokrotność obrotu przy minimalnym kursie.

Jeżeli natomiast jesteś fanem piłki nożnej i regularnie bywasz na meczach, sprawdź, czy do Twoich faworytów nie należy któraś z drużyn sponsorowanych przez LV BET. Jeżeli tak, to jesteś w domu. Wystarczy, że wykupisz karnet na mecze Zagłębia Sosnowiec, Wisły Kraków, Wisły Płock, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice, Arki Gdynia lub

Stali Mielec, a możesz otrzymać darmowy bonus bez depozytu. Bukmacher LV BET dba o graczy wspierających polskich lokalnych piłkarzy.

Bonus ten jest najwyższym tego typu bonusem w Polsce, jednak trzeba się trochę postarać, aby buk wypłacił nam pieniądze. Musimy obrócić czterokrotność bonusowej kwoty po kursie minimalnym.

Liderzy - Fortuna i STS

Oni postanowili przedstawić następującą ofertę i od osób chcących otrzymać pieniądze bez depozytu bukmacher wymaga wykonania pewnego researchu.

By dostać dodatkowe pieniądze w ich przypadku trzeba zagrać za punkty FORTUNA KLUB PLUS. Najpierw jednak należy założyć konto ze specjalnym kodem, dzięki któremu wpłynie na nie liczba punktów jaką należy postawić. Można zatem uznać, że bonus powitalny bez depozytu bukmacher oferuje za darmo.

STS proponuje standardową stawkę bonusową dla wszystkich graczy, którzy wpłacą depozyt. Nie robi pod tym względem wyjątków - kod promocyjny upoważnia Cię do standardowej kwoty bonusowej.

Poza tym wymagania są następujące: w ciągu stu dwudziestu dni od wpłaty pieniędzy na konto bonusowe gracza, powinien on wytypować zakłady o wartości trzykrotnej kwoty bonusu z podanym przez bukmachera kursem minimalnym. Dopiero to pozwoli przenieść pieniądze na konto depozytowe.

Sprawdź bukmacherzy bonus bez depozytu kodybukmacherskie.pl

Bukmacher bonus bez depozytu - czasem warunki są trudne, lecz da się je spełnić

Jak widać w przypadku żadnego z wymienionych wyżej buków, w ofercie nie można znaleźć czegoś takiego jak bonus bez depozytu bez obrotu. Jednak w niektórych sytuacjach wymagania nie są niemożliwe do spełnienia.

Czasem wystarczy jednokrotny obrót kwotą bonusu wraz z wartością najniższego wymaganego kursu, by bonus trafił na konto depozytowe.

Może to być korzystne zwłaszcza dla początkujących graczy, którzy chcą się po prostu sprawdzić i nie zależy im na potężnych wygranych. Może to być niezłym wstępem do regularnej gry.

Należy jednak pamiętać, by przy wyborze bukmachera poza stawkami, jakie możemy zdobyć, kierować się przede wszystkim legalnością. Jeżeli nie jesteśmy przekonani, czy wybrany buk posiada zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych w Internecie, sprawdźmy to na stronie Ministerstwa lub przekopiujmy adres strony do rejestru domen zakazanych.

Obecnie w polskiej sieci legalnie działa kilkanaście firm bukmacherskich, których oferty różnią się pod wieloma względami. Warto zatem zrobić samodzielne rozeznanie pozwalające nam na korzystanie najkorzystniejszego wyboru.

Nikt nie chce, aby nad jego głową wisiało ryzyko poniesienia konsekwencji prawnych za działanie na niekorzyść Skarbu Państwa, a polskie prawo przewiduje naprawdę wysokie kary finansowe dla graczy obstawiających na nielegalnych witrynach.

Należy też pamiętać, że bukmacherka nie powinna zastępować formy zarobku i należy ją traktować raczej jako hobby.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę