Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczne zdarzenia

Główne zdjęcie
Skrzyżowanie al. Legionów i ul. Polowej

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w piątkowe przedpołudnie. Najpierw na drodze krajowej nr 64 Łomża – Wizna, w okolicy skrzyżowania z drogą na Żelechy, samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Niedługo później doszło do zderzenia się dwóch osobówek na skrzyżowaniu alei Legionów z ul. Polową w Łomży. W pierwszym zdarzeniu szczęśliwie nikt nie ucierpiał, w drugim wezwano pogotowie, ale obyło się bez potrzeby odwożenia do szpitala.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło kilka minut przed godziną 10. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, ale jadący samochodem, który wypadł z drogi przed ich przybyciem służb, wyszli z auta. Nikomu nic złego się nie stało. Policja podaje,  że zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja.

Do zderzenia się samochodów osobowych w centrum Łomży -  na skrzyżowaniu alei Legionów z ul. Polową – doszło około 10.20. Niemal czołowo zderzyły się tu ford focus i fiat panda. Po tym zderzeniu przez kilkadziesiat mninut były utrudnienia w ruchu w cenrum Łomży 
- Kierującemu fiatem panda (22 lata) za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym zostało zatrzymane prawo jazdy - informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wskazując, że to on odpowiada za tę kolizję.

Foto: Skrzyżowanie al. Legionów i ul. Polowej
Foto: Skrzyżowanie al. Legionów i ul. Polowej
Foto: Skrzyżowanie al. Legionów i ul. Polowej

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę