Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek

Około 60 letni mężczyzna zginął na miejscu gdy przejechała po nim skoda. Do wypadku doszło około godziny 23. w miejscowości Roszki Chrzczony. Z informacji przekazywanych przez policje wynika, że mężczyzna leżał na jezdni.

Roszki Chrzczony to wieś położona na terenie gminy Sokoły w powiecie wysokomazowieckim. Informując o tym wypadku policja podaje, ze wstępnych ustaleń wynika iż kierujący 54 lata samochodem osobowym marki skoda potracił leżącego na jezdni mężczyznę w wieku ok 60. Niestety mężczyzna ten zmarł.

Policjanci ustalają szczegółowo okoliczności tragicznego wypadku. Podają, że kierujący skodą był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę