Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na Sikorskiego

Zablokowane są dwa pasy ruchu jednej jezdni ulicy gen. Władysława Sikorskiego od skrzyżowania z Nowogrodzką w kierunku skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego. W okolicach komendy straży pożarnej volkswagen passat zderzył się z samochodem nauki jazdy. Na miejscu są służby ratunkowe w tym karetka pogotowia.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 12. Z pierwszych informacji wynika, że samochód nauki jazdy wyjeżdżał z ul. Szerokiej w Sikorskiego, gdy w jego tył uderzył passat jadący ulicą Sikorskiego od Nowogrodzkiej w kierunku skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego.

Na razie nie wiadomo, czy policjanci formalnie zakwalifikują to zdarzenia jako kolizja czy wypadek. Zależeć to będzie od obrażeń jakich doznali uczestnicy. Nie wydaje się, aby mogły one być poważne, ale ekipa pogotowia ratunkowego udzielała pomocy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę