Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Kuchnia po Twojemu - jakie sprzęty AGD można zabudować?

Gdyby zapytać części Polaków o to, co jest ich największym marzeniem, wielu bez wahania odpowiedziałaby: własne mieszkanie. Nie dziwi więc, że kiedy już stajemy przed drzwiami świeżo zakupionego M4, z entuzjazmem zabieramy się za planowanie jego wystroju. Szczególne miejsce w każdym domu zajmuje kuchnia. Najnowszym trendem jest zabudowywanie niemal wszystkich sprzętów kuchennych. Co daje taki sposób aranżacji wnętrza? Jakie sprzęty możemy zabudowywać? Dowiesz się w dzisiejszym poradniku.

Za i przeciw kuchni do zabudowy

Zalety kuchni do zabudowy:

Elegancki wygląd - nie ma co ukrywać, kuchnia do zabudowy sprawia wrażenie niezwykle stylowej. Takie urządzenie przestrzeni pozwala lepiej zagospodarować pozostałe nam miejsce.

Bezpieczna - cecha ta będzie mieć znaczenie zwłaszcza w przypadku młodych rodziców, którzy doskonale wiedzą, jak ciekawskie mogą być kilkuletnie dzieci. Zabudowane urządzenia kuchenne pozwolą nam lepiej zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech.

Łatwiej dopasować do siebie poszczególne urządzenia - skompletowanie pasujących do siebie mebli w kuchni wolnostojącej może być nie lada problemem. Jeśli nie chcemy przywiązywać się do jednego producenta, kuchnia do zabudowy będzie znacznie lepszym rozwiązaniem.

Zabudowane sprzęty działają ciszej, ponieważ meble nieco tłumią hałasy, jakie może wydawać na przykład pracująca zmywarka.

Wady kuchni do zabudowy:

Cena - kuchnie do zabudowy są znacznie droższe, dlatego decydując się na taki sposób urządzenia kuchni, musimy liczyć się z wydatkiem większym o co najmniej kilkaset złotych.

Niestandardowe rozmiary mebli - znalezienie odpowiednich wymiarowo mebli może być nie lada wyzwaniem, jeśli marzymy o kuchni do zabudowy.

Jakie sprzęty do zabudowy możemy zabudować?

W sklepach RTV i AGD znajdziemy niezwykle szeroki wybór sprzętów do zabudowy.

Należą do nich m.in.:

Zanim wybierzesz się do sklepu lub zaczniesz buszować po internecie w poszukiwaniu najlepszych dla siebie sprzętów, dokładnie zmierz wymiary swoich mebli. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i nerwy, jeśli okaże się, że produkty, które kupiłeś, nie zmieszczą się do poszczególnych szafek.

Więcej sprzętów do zabudowy znajdziesz na https://www.neonet.pl/agd-do-zabudowy.html.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę