Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ukradł paliwo na trzech stacjach w mniej niż godzinę

Policjanci poszukują sprawcy, który wczoraj wieczorem miał tankować paliwo na trzech stacjach i odjeżdżać nie płacąc za nie. Do zdarzeń doszło pomiędzy 19.30 a 20.20 na stacjach w Jakaci za Śniadowem, Piątnicy i w Łomży.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży potwierdza nasze informacje w sprawie. Na każdej z tych stacji paliwo kradł kierowca osobowej hondy. Jako pierwsze – o godzinie 19.48 - policjanci otrzymali zgłoszenie ze stacji w Jakaci na terenie gminy Śniadowo. Tu kierowca hondy miał zatankować auto 20 minut wcześniej, czyli ok. 19.30.  
Po sześciu minutach od zgłoszenia kradzieży w Jakaci policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży paliwa na stacji w Piątnicy. Także tu paliwo tankował kierowca hondy i odjechał nie płacąc za nie. 25 minut później – o godz. 20.20 dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał trzecie zgłoszenie o niemal identycznej treści tym razem ze stacji paliw w Łomży. Kierowca hondy zatankował i dojechał nie regulując rachunku. 
Policjanci ustalają czy faktycznie na wszystkich trzech stacjach paliwo kradł ten sam człowiek. 
- Wykonywane są czynności w tych sprawach m.in. zabezpieczany jest monitoring ze stacji paliw – mówi Urszula Brulińska. 
Policjanci nie podają jakiej wartości paliwo skradziono w tych trzech wieczornych „akcjach”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę