Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed nocnym oblodzeniem

Do niemal +2°C wzrosła we wtorkowe popołudnie temperatura powietrza w okolicach Łomży. Na noc synoptycy zapowiadają spadki temperatury poniżej zera i zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników. Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz IMGW-PIB wydał specjalne ostrzeżenie przed oblodzeniem nadając zjawisku pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Wydane we wtorkowe popołudnie ostrzeżenie ważne jest od godziny 21.00 dziś do godziny 6.00 w środę. W tym czasie synoptyk prognozuje spadek temperatury na obszarze województwa podlaskiego przy gruncie od -4°C do -6°C.

W środę w regionie przez cały dzień temperatura powietrza ma utrzymać się poniżej zera.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę