Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Położył 50 Euro w radiowozie i wysiadł. Trafił do policyjnego aresztu

Policjanci z Grajewa w nocy zatrzymali 32-letniego Litwina, który najpierw przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym, a później „zaproponował policjantom łapówkę”. - Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności – podaje Policja.

Jak relacjonują policjanci nocą z czwartku na piątek policjanci z grajewskiej drogówki  prowadzili kontrolę pomiaru prędkości w Popowie. Około 2  zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego renault, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. 32-letni obywatel Litwy przyznał się do popełnienia wykroczenia, jednak odmówił przyjęcia mandatu, początkowo twierdząc, że nie ma gotówki. Policjanci poinformowali kierowcę, że może skorzystać z terminala płatniczego, znajdującego się w radiowozie. Mężczyzna zgodził się na taką formę płatności. Już w pojeździe policjantów mężczyzna wyciągnął z kieszeni banknot o nominale 50 Euro i położył go na podłokietniku pomiędzy fotelami, a następnie wysiadł. Policjanci natychmiast zatrzymali kierowcę, informując iż popełnił przestępstwo. Obywatel Litwy trafił do policyjnego aresztu, a pieniądze zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. Policja podaje, że mężczyzna usłyszy zarzuty, a za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę