Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Zima znowu zaskoczyła

Główne zdjęcie
Ul. Dworna w Łomża o poranku w piątek 25 stycznia 2019 r.

W Łomży i całym regionie są fatalne warunki drogowe. Opady śniegu, zawieje i zamiecie śnieżne sprawiają, że drogi są białe i śliskie. Synoptycy zapowiadają, że dziś śnieżnie – z opadami okresami o natężeniu umiarkowanym - ma być przez cały dzień. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 4 cm do 7 cm.

Synoptyczna prognoza pogody na najbliższe dni dla Łomży. (źródło: pogodynka.pl / IMGW-PIB)
Synoptyczna prognoza pogody na najbliższe dni dla Łomży. (źródło: pogodynka.pl / IMGW-PIB)

Temperatura maksymalna ciągu dnia ma wynieść ok. -6°C, przy odczucie zimna potęguje wiatr umiarkowany, okresami porywisty, wschodni i południowo-wschodni. On też może powodować i powoduje lokalnie zawieje i zamiecie śnieżne.
Opady śniegu możliwe są także w nocy, ale wiatr ma być trochę słabszy z kierunków południowych. Temperatura minimalna w województwie podlaskim od -8°C do -10°C.

Weekend też ba być prawdziwie zimowy, a po nim synoptycy spodziewają się niewielkiej odwilży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę