Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wpadł z narkotykami

Podczas kontroli drogowej samochodu policjanci przejęli blisko 40 gramów narkotyków. Zatrzymano także 23-latka – mieszkańca Łomży - do którego należały narkotyki. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, po czym usłyszał zarzuty.

Jak przekazuje Ewelina Szleńska z KMP w Łomży do zatrzymania mężczyzny doszło we wtorek przed północą. Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego pełniący służbę na ulicach miasta, zatrzymali do kontroli hondę, którą jechało dwóch młodych mężczyzn. Zanim funkcjonariusze podeszli do samochodu kierowca i pasażer szybko go opuścili i odeszli w kierunku stojących nieopodal budynków mieszkalnych. Tu zatrzymali ich policjanci. 
- Szybko wyszło na jaw, że jeden z nich posiada przy sobie narkotyki – podaje Szlesińska. - W kieszeniach 23-latek miał foliowe zawiniątko z blisko 5 gramami suszu roślinnego co okazało się marihuaną, a także „lufkę” i pojemnik wykorzystywany do rozdrabniania suszu. Dodatkowo, podczas kontroli samochodu, w schowanej w bagażniku torbie, policjanci ujawnili należące do niego blisko 27 gramów marihuany i 8 gramów amfetaminy. 
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań, a wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co ma odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę