Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Tajemniczy mail z ostrzeżeniem o bombie w ratuszu

- Dzisiaj przed około godziną 13. dostaliśmy anonimowego e-maila o tym, że gdzieś w łomżyńskim ratuszu została podłożona bomba – informuje inspektor Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży, w którego budynku przy Starym Rynku pracuje około 150 osób. - Nie wiadomo było, gdzie, dlaczego, kto podłożył ładunek wybuchowy. Zaalarmowaliśmy natychmiast odpowiednie służby. Ze względu na ryzyko, związane z podłożeniem bomby w nieznanym miejscu, drzwi były zamknięte.

Według inspektora Łukasza Czecha, we wspólnej akcji policjantów i strażaków z Łomży działało w sumie około kilkunastu funkcjonariuszy, którzy przeczesywali cały budynek od piwnicy aż po dach w poszukiwaniu ładunku wybuchowego. Po niecałej półtorej godzinie zakończyli akcję, zaś główne wejście znowu zostało otwarte dla petentów magistratu. Podczas poszukiwań ewentualnej bomby urzędnicy pozostawali na terenie potencjalnie zagrożonego niespodziewanym wybuchem gmachu.

- Jak spodziewaliśmy się przed akcją, bomby w ratuszu nie znaleziono – uspokaja inspektor Czech.

 

Mirosław R. Derewońko

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę