Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Temperatura spadła

Główne zdjęcie
Wykres obrazujący spadek temperatury powietrza na stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie k. Piątnicy

Nad ranem temperatura powietrza w okolicach Łomży spadła do ok. -9°C. W ciągu dnia ma wzrosnąć do ok. -5°C. Poza tym dziś słonecznie, a kolejne dni i noce mają być tylko trochę zimniejsze.

Synoptyk dyżurny białostockiego biura prognoz IMGW-PIB Barbara Jakubowska na środę dla regionu zapowiada zachmurzenie małe i umiarkowane, i tylko miejscami, głównie na południu województwa duże. Tam możliwe będą słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia od -6°C do -4°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże. Na południu województwa możliwe słabe opady śniegu. Silne zamglenia, lokalnie mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -14°C na północy do -9°C na południu województwa. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni.

Kolejna doba ma być trochę zimniejsza. W czwartek w ciągu dnia temperatura wzrośnie maksymalnie od -7°C do -5°C, a w nocy z czwartku na piątek na północy województwa ma spaść do -15°C.
To spodziewane temperaturowy na wysokości 2 metrów nad ziemią. Przy gruncie może być o kilka stopni mniej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę