Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 23.08.2005

W związku z organizowanym 17 września br. festynem sportowo-rekreacyjnym „Pożegnanie Lata Na Strzelnicy” przesyłam zaproszenie do uczestnictwa skierowane do Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej oraz jej członków. Jest to już kolejna edycja imprezy, która zawsze cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców Łomży.
Pragnę nadmienić, że oprócz zabawy, różnych konkurencji i koncertów będzie możliwość zareklamowania i zaprezentowania swojej firmy. Jesteśmy przekonani, iż jest to bardzo dobra możliwość promocji.
Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa wspiera przedsięwzięcia pozwalające na integrację środowiska przedsiębiorców- niniejszy festyn może być takim postrzegany.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w festynie!

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę