Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Jeden telefon może uratować życie!

Synoptycy zapowiadają mroźne noce, a policjanci apelują o pomoc bezdomnym i osobom leżącym gdzieś na osiedlach, przy ulicach czy przystankach. - To właśnie takie osoby są najbardziej narażone na wychłodzenie organizmu, dlatego łomżyńscy policjanci apelują do wszystkich mieszkańców miasta i powiatu – reagujmy, wezwijmy pomoc i nie dajmy zamarznąć!

- W razie zauważenia osoby, której grozi wychłodzenie organizmu – wezwijmy pomoc dzwoniąc pod numer alarmowy 112 – apeluje Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży. - Warto zajrzeć także do sąsiada, który mieszka samotnie i sprawdzić czy nie potrzebuje pomocy.

O miejscach, gdzie mogą przebywać osoby bezdomne możemy powiadomić Policję poprzez skorzystanie z policyjnego narzędzia Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa wybierając ikonę „bezdomność” i zaznaczając takie miejsce na mapie. Jest możliwość dołączenia dokładnego opisu sytuacji. Miejsce takie zostanie sprawdzone przez dzielnicowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę