Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Niszczący rajd pijanego

Uszkodzony autobus i trzy samochody osobowe to efekt „rajdu” pijanego kierowcy audi ulicą Szosa Zambrowska w Łomży. Jedna osoba, sprawca zdarzenia, trafił do szpitala. Tam jego trzeźwość przebadali policjanci. Okazało się, że miał ponad 3 promile.

Jak relacjonują świadkowie kierowca audi bardzo szybko jechał od strony Zambrowa w kierunku centrum Łomży. Miał nie zważać nawet na sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu. Na wysokości stacji paliw miał obijać się o kilka samochodów w tym autobus i samochód nauki jazdy. Tam też ostatecznie się zatrzymał. Kierowca audi z obrażeniami trafił do szpitala. Z pierwszych informacji wynika, że nie odniósł poważniejszych obrażeń. W szpitalu mężczyznę przebadali także policjanci, którzy chcieli sprawdzić czy jest trzeźwy. Okazało się, że wręcz przeciwnie. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje, że badanie wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 
- Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności zdarzenia – podkreśla Szlesińska.

Z jej informacji wynika, że nikt inny w zdarzeniu nie ucierpiał.

W tej chwili pas jezdni w kierunku centrum Łomży jest zablokowany. Policja kieruje ruch na objazdy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę