Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejny pijany

Prawie 3 promile alkoholu miał w sobie 50-latek, który w niedzielne wczesne popołudnie został zatrzymany w Kuczach Wielkich koło Jedwabnego. Wcześniej nietrzeźwemu kierowcy kluczyki do auta zabrał inny kierowca, który powiadomił też policję.

Jak przekazuje Tomasz Krupa, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, pijany kierowca oddali się z miejsca zdarzenia nim dotarli policjanci. Nie zdołał jednak im uciec. Ostatecznie został zatrzymany przez policjantów na jednej z posesji. Okazało się że 50-letni kierowca opla miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dziś – jak wytrzeźwieje - ma usłyszeć zarzuty.

Policjanci podają, że tylko ostatniej doby na terenie województwa podlaskiego zatrzymali 7 pijanych kierowców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę