Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kupował, ale nie płacił

Główne zdjęcie
Zatrzymany przez Policję 23-latek, który oszukiwał rolników w regionie Łomży i Kolna (fot. KPP Kolno)

Policjanci z Kolna zatrzymali 23-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego, który w regionie skupował od rolników bydło, ale nie płacił. Mężczyzna oszukał rolników z okolic Łomży i Kolna na ponad 170 tysięcy złotych, ale pokrzywdzonych może być więcej.

Jak podała Policja, zatrzymany przez kryminalnych z Kolna i KWP w Białymstoku 23-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego swoją działalność przestępczą na terenie powiatów łomżyńskiego i kolneńskiego rozpoczął w ostatnim kwartale ubiegłego roku. Odwiedzał właścicieli gospodarstw pod pretekstem skupu bydła. Za zwierzęta oferował dobre ceny z odroczonym terminem płatności. Skuszeni atrakcyjną finansowo propozycją rolnicy przystępowali do transakcji i odbierali faktury za sprzedane bydło. Do chwili obecnej żaden z nich nie otrzymał pieniędzy. Policja podaje, że podejrzany oszukał swoje ofiary na ponad 170 tysięcy złotych. Wczoraj usłyszał 6 zarzutów dotyczących popełnienia oszustwa i 4 nielegalnego transportu zwierząt bez spełnienia wymagań weterynaryjnych. 23-latek przyznał się. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci z Kolna podają, że ustalają kolejnych pokrzywdzonych w tej sprawie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę