Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Znowu może zrobić się bardzo ślisko

Główne zdjęcie
Śliska ul. Wojska Polskiego, fot. z 14.01.2019

Rano możliwe słabe opady śniegu. Po południu, przemieszczające się z zachodu na wschód, opady śniegu, przechodzące stopniowo w opady deszczu ze śniegiem. Synoptycy już ostrzegają, że możliwe będą także opady marznącego deszczu, powodujące gołoledź.

W ciągu dnia temperatura powietrza ma wzrosnąć do 2°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowo-zachodni, który z czasem ma się robić coraz silniejszy. W nocy także powinna utrzymać się powyżej zera. Synoptycy na noc z środy na czwartek w regionie zapowiadają początkowo opady deszczu ze śniegiem i śniegu, a później deszczu. Także w czwartek ma być mokro. Synoptycy zapowiadają na dzień zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu i temperaturę do 2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę