Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zablokowana droga do Grajewa

Główne zdjęcie
Fot. KPP Grajewo

Ciężarówka z osobówką zderzyły się w okolicach miejscowości Popowo przed Grajewem. Z pierwszych informacji wynika, że dwie osoby doznały obrażeń, ale raczej nie są one poważne. Droga krajowa nr 61 pomiędzy Grajewem a Szczuczynem została całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 10.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący seatem mężczyzna w wieku 54 lat z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarowym MAN. Do szpitala trafił kierowca seata i jego pasażerka.
Samochody oosbowe miejsce wypadku mogą objechać drogami lokalnymi, ale ciężarówki już w Piątnicy kierowane są na objazd przez Białystok.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę