Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nadal może być ślisko

We wtorek w regionie na zmianę słońce i śnieżyce. Temperatura maksymalna około 0°C, a wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, z kierunków zachodnich, zwłaszcza na wschodzie regionu powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

W nocy nadal możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W środę zachmurzenie duże. Opady śniegu stopniowo przechodzące w opady deszczu ze śniegiem a miejscami również marznącego deszczu powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna do +2°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę