Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 grudnia 2022 napisz DONOS@

Idzie ocieplenie

Wczoraj wieczorem, około godziny 21. temperatura powietrza w rejonie Łomży spadła do -16,7°C. Taką temperaturę zanotowano na stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie. W nocy i nad ranem było trochę cieplej -13°C. Synoptycy zapowiadają, że z godziny na godzinę będzie coraz cieplej i z coraz większymi opadami śniegu.

Synoptyk dyżurny Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Białymstoku Barbara Jakubowska na piątek dla regionu zapowiada zachmurzenie duże, przed południem możliwe krótkotrwałe większe przejaśnienia lub rozpogodzenia. Początkowo miejscami słabe opady śniegu, wieczorem opady śniegu w całym regionie. Wiatr słaby, po południu umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni, wieczorem powodujący miejscami słabe zawieje śnieżne.

Temperatura powietrza ma rosnąć i pod koniec dnia wynosić ok. -3°C.

W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu, przejściowo możliwe opady marznące deszczu lub mżawki, powodujące gołoledź. Temperatura nadal ma rosnąć. W sobotę rano możliwe słabe opady śniegu oraz opady marznące mżawki, powodujące gołoledź. W ciągu dnia temperatura powietrza powinna wzrosnąć do +1°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę