Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szukają złodzieja i świadków

We wtorek (8 stycznia 2019 roku) przed godziną 19:00 na parkingu, przy galerii handlowej u zbiegu ulic Piłsudskiego i Zawadzkiej w Łomży, do samochodu, w którym przebywała kobieta, podszedł nieznany mężczyzna, otworzył drzwi i wyjął z torby portfel, po czym uciekł. W pogoń za sprawcą kradzieży ruszyli zaalarmowani przechodnie.

Niestety złodzieja nie udało się ująć. Teraz policjanci poszukują złodzieja, świadków zdarzenia, a w szczególności dwóch mężczyzn, którzy wówczas podjęli pościg za sprawcą kradzieży portfela. Kontaktować się można na numer telefonu 86 474 1240.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę