Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Pijany nastolatek przeszarżował na parkingu

Kobieta trafiła do szpitala po tym, gdy w samochód do którego wsiadała, uderzyło szybko cofające audi. Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 21. na parkingu przy busie przy ul. Mikołaja Kopernika w Łomży. 19-letni kierowca był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło, gdy kobieta wsiadała jako pasażer do stojącego na środku parkingu opla. Siła uderzenia szybko cofającego audi, była tak duża, że o jakieś dwa metry przesunęło opla, a 55-letnia kobieta został odrzucona jeszcze dalej. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała ją do szpitala. Na szczęście obrażenia nie były groźne – to przede wszystkim obicia i skaleczenie - i kobieta po badaniach została zwolniona do domu.

Okazało się, że za kierownicą audi siedział  19-latek z gminy Piątnica. Według pierwszych informacji miał być pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało blisko pół promila alkoholu w organizmie. Młody mężczyzna prawo jazdy miał od 4 miesięcy.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę