Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Oszukali starszą kobietę

- Na terenie Łomży mieliśmy dziś trzy usiłowania oszustwa na wnuczka i niestety jedna próba okazała się skuteczna - podaje Urszula Brulińska z KMP Łomża. - Mieszkanka Łomży straciła 5 tysięcy złotych po tym jak uwierzyła, że dzwoni do niej syn, który miał mieć wypadek samochodowy.

Policjanci ostrzegają i apelują o rozwagę i czujność. Radzą, aby w przypadku niespodziewanych telefonów z prośbą o natychmiastową pomoc finansową od  wnuków, kuzynów czy innych członków rodziny każdorazowo potwierdzać te informacje u krewnych. Proszą też wszystkich, którzy odbierają tego typu podejrzane telefony o natychmiastowe powiadanie oficera dyżurnego Policji pod numer alarmowy 112.

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę