Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przejechał człowieka i pojechał dalej

Prokuratura Rejonowa w Zambrowie wszczęła śledztwo w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Doszło do niego w niedzielę po południu w miejscowości Ostrożne w gminie Szumowo. - Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż pokrzywdzony został przejechany przez nieustalony pojazd, który oddalił się z miejsca zdarzenia – przekazuje prokurator Rafał Kaczyński, zastępca Prokuratora Okręgowego w Łomży.

Do tragicznego w skutkach wypadku dojść miało na starej drodze krajowej nr 8. Śmiertelnie potrącony został 65-letni mieszkaniec gminy Zambrów. Nieżywego mężczyznę zauważył przejeżdżający tamtędy inny kierowca. 
Śledczy z Zambrowa prowadzą intensywne czynności zmierzające do ustalenia personaliów osoby, która przejechał tego mężczyznę i oddaliła się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.  
Wszelkie informacje w tej sprawie można przekazywać do Prokuratury Rejonowej w Zambrowie lub tutejszej jednostki policji, która bezpośrednio prowadzi czynności zmierzające do ustalenia i okoliczności i sprawcy tragicznego wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę