Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek w Zbrzeźnicy

Główne zdjęcie
fot. zambrow.org

Kierowca osobowego hyundai, który w Zbrzeźnicy na drodze krajowej nr 63 Łomża - Zambrów zderzył się z ciężarówką zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Z ustaleń policji wynika, że 62-latek jadąc z Łomży w kierunku Zambrowa zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło kilka minut przed godziną 12. Ciężarówką kierował 50-letni Białorusin. Według policji on jechał prawidłowo. Po wypadku droga była całkowicie  zablokowana. Kierowcy z Łomży do Zambrowa kierowani byli na objazd przez Mężenin. Normalny ruch na drodze przywrócono dopiero ok. godz. 15.30.

Po opadach śniegu w całym regionie są trudne warunki jazdy. Dodatkowo utrudnia je także wiatr okresami porywisty, południowy, który może powodować lokalne zawieje i zamiecie śnieżne. W nocy ma być być podobnie. Synoptycy zapowiadają słabe opady śniegu i wiatr okresami porywisty, południowo-wschodni.

Fotoralecja dzięki uprzejmości zambrow.org
Foto: fot. zambrow.org
Foto: fot. zambrow.org
Foto: fot. zambrow.org
Foto: fot. zambrow.org
Foto: fot. zambrow.org
Foto: fot. zambrow.org

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę