Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

To tylko kolizja

Jedna osoba doznała ogólnych potłuczeń po porannym zdarzeniu na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka. W okolicach wsi Koziki zderzyły się trzy samochody – dwa osobowe i ciężarówka. Choć zderzenie wyglądało bardzo groźnie i droga została całkowicie zablokowana, policja twierdzi, że była to... tylko kolizja.

Do zdarzenia doszło około godziny 6. rano. Jadąca w kierunku Łomży ciężarówka mercedesa zderzyła się jadącą w przeciwnym kierunku osobową mazdą. Chwilę wcześniej w mazdę z tyłu uderzył nissan qashqai. Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie policja podaje, że to... tylko kolizja. Tylko jedna osoba jadąca samochodami doznała ogólnych potłuczeń - to kierowca mazdy, który trafił do szpitala. Sprawca zdarzenia - 40-letni kierowca nissana był trzeźwy.

Po zderzeniu aut droga wojewódzka nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka została całkowicie zablokowana. O ile kierowcy samochodów osobowych mogli ominąć miejsce kolizji lokalnymi drogami, to kierowcy ciężarówek objazd mieli wyznaczony przez Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę