Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Śliskie drogi

Z godziny na godzinę pogarszają się warunki jazdy na drogach regionu. Wiele jezdni jest białych, a na tych czarnych leży błoto pośniegowe i jest niemal tak samo ślisko jak na białych. Przekonał się o tym kierowca ciężarówki, który około godziny 17.00 jadąc Szosą Zambrowską nie zdołał wyhamować samochodu za zatrzymującą się przed sygnalizacją świetlną osobówką. Ciężarówka uderzyła w osobówkę i przepchnęła ją o kilka metrów.

Do zderzenia doszło przy skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z ul. Księżnej Anny. Oba samochody jechały w kierunku Zambrowa. Na miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu, bo pracują tu strażacy, policjanci i pogotowie ratunkowe. W osobowym kia ceed przewożono małe dziecko, ale na szczęście także jemu nic się nie stało.

Tymczasem synoptycy podają, że opady śniegu w regionie utrzymają się także w nocy. W sumie może spaść od 5 do 7 cm śniegu. Nad ranem w naszym regionie możliwe są także przejściowo opady marznące deszczu, powodujące gołoledź. Ślisko ma być także w sobotę, gdyż zapowiadane są okresami opady śniegu, lokalnie deszczu ze śniegiem. Temperatura w ciągu dnia może wzrosnąć do +2°C, ale wieczorem zacznie spadać poniżej zera powodując zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. W nocy z soboty na niedzielę temperatura ma spaść od -5°C do nawet -7°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę